בואו להכיר את שדמאמא!

מוזמנים למפגש היכרות עם שדמאמא: את יער המאכל עם מאות העצים והשיחים, את הגלריה שנוצרה ב"חממה – קהילה זמנית לאמנויות", התאטרון שנוצר עבור המופע "על שפת הערב", את בריכת החורף הענקית שלנו, את בית העץ, את גן הירק על שלל הירקות שצומחים בו (ולטעום כמובן), את מערכת הביוגז, קומפוסט ועוד.  

"מה זה יער מאכל? איך מגדלים ירקות ללא ריסוסים? מה זה שרותי קומפוסט ולמה זה טוב? איך אמנות משתלבת עם טבע? מה זה שימור מי גשמים ולמה זה טוב?  איך זה לחיות ביחד עם עוד אנשים שהם לא המשפחה שלך? למה לעשות את זה? מה זה קמבוצ'ה? למה יש כאן פירות וירקות שלא מוצאים בשוק? איך אתם מקבלים החלטות?  איזה טעם יש לקנה סוכר? מה זו חקלאות משקמת? למה הקקטוס הזה חמוץ בבוקר ותפל אחה"צ? האם העצים כאן עם השקיה? למה המטבח שלכם בחוץ? מה אתם עושים בחורף? הקיר הזה בנוי באמת בנוי בקץ ובוץ? ולמה…"

מלא שאלות עולות לאנשים בזמן שאנחנו מסתובבים ומכירים את שדמאמא. לכל שאלה – סיפור או תשובה. ותוך כדי, טועמים מפירות וירקות הבשלים ביער ובגינה ומסיימים בכוס תה צמחים מגינת התבלינים.

משך המפגש והסיור: שעתיים.

עלות: 40 ש”ח לאדם מגיל 3. 

גודל הסיור מוגבל ל-18 משתתפים.

לשאלות שלחו לאוּרִי הודעת וואטסאפ – 050-7613740

ניתן לארגן סיור פרטי ומותאם לקבוצה: מהתרוצצות בטבע ולמידה חווייתית לילדים ומשפחות, ועד מפגש מעמיק יותר עם תכני קיימות ואקולוגיה לבעלי זיקה לתחום.