שדמאמא: קהילה שיתופית אקולוגית גאים להציג:

החממה – קהילה זמנית לאמנויות

מופע מטייל ביער

15-16-17 ליולי בשעה 18:00

"מופע מטייל ביער" הוא אירוע אמנות רב-תחומי של מוזיקה חיה, תיאטרון, אמנות ומחול. במופע תקבלו סיור מודרך ביער המאכל, שייקח אתכם בתוך הטבע הפסטורלי למפגש עם הפתעות מכל תחומי היצירה. 

“מופע מטייל ביער” הוא הזדמנות להכיר את יער המאכל באור אחר, מיוחד וקסום; למי שמכירים ומכירות את שדמאמא, ולמי שנחשפות למקום בפעם הראשונה – כולם מוזמנים. ניתן להגיע גם עם ילדים.

המופע נוצר בתכנית "החממה – קהילה זמנית לאמנויות". במסגרת החממה, אירחה שדמאמא 9 יוצרים מתחומים שונים. הם התבקשו לקבל השראה משדמאמא, מהיער, מהתנסות בחיי קהילה, וכמובן – אחד מהשני/ה. באוהלים, בקור ובחום, באהבה ובתסכול, וכן – גם בטילים, שדחו את המועד המקורי של המופע. מכל אלה נוצר המופע השלם, שמסכם את התכנית המיוחדת הזו.

המופע מתקיים בשדמאמא שבמושב שדמה, חצי שעה מת"א ומירושלים. 

משתתפים

אביבית ישראלוף, אביגיל צדיק, בנימין יום-טוב, ג'ואנה ג'ונס, דניאל סאן קריאף, טהר קליינר, כרמל ברנע ברזנר ג'ונס, נגה גליקסמן, סאאד מנסור

ניהול אמנותי וטכני

דר מוספיר, עומר מסינגר, אורי מילמן

משך המופע כשעתיים
הפנינג, מפגש עם האמנים, אוכל ושתיה מתום המופע ועד 22:00
כיבוד ושתיה כלולים בעלות | ניתן יהיה לרכוש ארוחה ואלכוהול בנפרד
מומלץ להביא נעלי הליכה ובקבוק מים

כרטיסים:

70 ש"ח למבוגר, 50 ש"ח לילד

מספר המקומות מוגבל, אנא הזמינו כרטיסים מראש.

בימים הקרובים נוסיף מידע וטיזרים על כל האמנים שמשתתפים בחממה. בינתיים קבלו את סאאד, כרמל, אביגיל, ג'ואנה, אביבית ודניאל!

סאאד מנסור

סאאד הוא אמן תנועה שמתמחה במחול, בג'אגלינג ובעבודה עם אש ועם טכניקה של "תנועה נוזלית". הוא עובד הרבה עם אימפרוביזציה, בסולו וגם בקבוצה – בין היתר באנסמבל שלומבל של שלומית פונדמינסקי.

לאחרונה חזר סאאד לטירת הכרמל בה גדל, שם פתח את "מסאחה" – مساحة – מרחב בערבית. מסאחה היא מרכז לתנועה, אמנות ותרבות, שמארח הכשרות, סדנאות, מופעים ואירועים מסוגים שונים.

כרמל ברנע ברזנר ג'ונס
כרמל היא אמנית פלסטית שמתמקדת במדיה דיגיטלית. היא הציגה בין היתר במוזיאון חיפה, גלריית מוסררה, שבוע האיור, פסטיבל מנופים, פסטיבל מנורת לילה, פסטיבל מדרום, כנס ירושלים לאמנויות, פסטיבל טראנסמדיאלה ועוד.
היצירות של כרמל הן המחשה שלה לתפיסת הקיום שהיא חווה במרחב במפגש עם המציאות היום יומית.
אביגיל צדיק

אביגיל חיה ויוצרת בירושלים, עיר מרובת קולות, צבעים וטקסים. הם מהווים מצע ליצירות שלה – שהן רובן עבודות פרפורמנס קולי שהיא מבצעת בבתי תפילה ומתעדת בווידאו. היא בהכשרתה גם עובדת סוציאלית – ומשלבת עבודה רגשית ביצירות שלה.

הציגה בגלריות מוסררה ובפסטיבל מוסררה מיקס, בביאנלה לרישום, בפסטיבל אוקטופוס, במפעל, בבית רוטשילד, בבית אליאנס ועוד, וכן בגלריות בלוס אנג'לס עם התערוכה "בכה כשהאדון". כמו כן, שיתפה פעולה עם האמן אבי דבאח ביצירת "קוקו" – סרט על שכונת מוסררה ועל הפנתרים השחורים.

ג'ואנה ג'ונס

ג'ואנה היא אמנית פלסטית ואמנית פרפורמנס. העבודות של ג'ואנה הן תמיד תלויות-מקום: היא מתבוננת ושוהה, מלקטת חומרים וסיפורים, ושוזרת אותם מחדש כדי לחגוג את מה שלפעמים אפילו לא שמים אליו לב.

הציגה בצבע טרי, סדנאות האמנים תל אביב, הגלריה בתואר השני של בצלאל, גלריה גורדון2 ועוד.

אביבית ישראלוף

אביבית היא יוצרת וזמרת, בימים אלו מוציאה את האלבום הראשון שלה – "חלל". ממליצים לכם לשמוע את הסינגלים שיצאו ממנו בינתיים: "ליבי חלל", "מים" ו"NICO".

בנוסף, אביבית גם גרה בשדמאמא ומהווה חלק מהאמניות והיוצרים הנהדרים שחיו בקהילה של שדמאמא לאורך השנים.

בנימין יום-טוב

בנימין הוא אמן, שחקן ויוצר, זוכה פרס קיפוד הזהב לפרינג' 2019. זה למעלה מעשור שבנימין עוסק וחוקר את תחום התיאטרון והפרפורמנס.
בנימין השתתף בהפקות בתמונע, בתיאטרון אורנה פורת והצגות ילדים נוספות, בתיאטרון השעה, בתיאטרון הרצליה ועוד.
בשנתיים האחרונות הוא מציג את מופע היחיד "טווס" בתיאטרון הבית (יש כרטיסים! אל תחמיצו https://www.habait-theatre.org.il/he/324 ).

דניאל סאן קריאף

דניאל היא זמרת יוצרת, שרה בלהקת טיפקס איתם הוציאה את הסינגלים בכיכובה "מי הפרובנציאל", ״מה איתי״, ״זגזג״ , ״יא מוסטפה״, וכן בתזמורת "ארמון בזמן".

הוציאה אלבום בכורה ב-2019 שזכה לביקורות מדהימות, ועובדת בימים אלו על אלבום שני בהפקה מקורית עם תומר יוסף.

דניאל הופיעה על במות רבות בארץ: שוני, קיסריה, זאפה, גריי, בארבי ועוד.

 

שדמאמא היא מרחב קהילתי שיתופי ואקולוגי במושב שדמה (ביישובי גדרות). במרחק חצי שעה נסיעה מתל אביב ומירושלים, מתקיימת אלטרנטיבה ירוקה ובת-קיימא למודלים הכלכליים-חברתיים-סביבתיים המקיפים אותנו בחיי היומיום. בנוסף לחיי קיימות, שדמאמא מקיימת מגוון תכניות ואירועים מתחומים שונים לקהל הרחב והמקצועי, הכוללים סדנאות והכשרות, הרצאות, אירועים לילדים ולמשפחות, תכניות מתנדבים ועוד.

התכנית האמנותית החדשה של שדמאמא מעודדת אמנים ליצור ולהציג בטבע, מחוץ לקירות, וכוללת תכניות שהות-אמן בטבע שנוסדו בשנת 2020 בתקופת הקורונה. בנוסף ל"החממה – קהילה זמנית לאמנויות", מתן דסקל ודניאל גרוסמן יצרו את "טמון" שהציג פעמיים במהלך יוני, וכן האמנית מיכל אופנהיים במופע חדש שיעלה ל-2 מופעים אחרונים לקיץ ב-20-21 ביולי בתאטרון שדמאמא