התיאטרון בשדמאמא

מרחב אינטימי וטבעי להופעות ויצירה בתוך יער המאכל

השקה חגיגית! יום שבת ה-3 ביולי

18:00 מופע בכורה | 19:15 השקה של התיאטרון

התאטרון בשדמאמא הוא מקום אינטימי, בתוך יער המאכל, שמותאם להופעות קטנות: תאטרון, תנועה, מוזיקה. הבמה היא אדמה. ספסלי הישיבה מעץ. מלמעלה רואים עצים ומסביב שעועיות ופסיפלורה מטפסות.

הרעיון נולד במוחה השופע של מיכל אופנהיים, שנבחרה להיות האמנית הראשונה של הרזדינסי של שדמאמא. מיכל הגיע לשטח ביער שהוגדר להיות "סטודיו חוץ", והחזון שלה להפוך אותו לתאטרון קרם עוד וגידים בעזרת הקהילה.

התאטרון נולד יחד ובמקביל ליצירה "על שפת הערב", ואי אפשר להפריד בין זה לזה. היצירה הזו מאוד מחוברת לשדמאמא בכמה אופנים. הראשונה זה שעומר ודורין משדמאמא משתתפים בה. השניה זה שהיצירה נוצרה בתוך התאטרון ובמהלך הבניה שלו. שלישית זה שהיצירה משתמשת באלמנטים מקומיים: אדמה מקומית, הדרך בה הקהל מגיע לתאטרון, שבה הוא נדרש לעבור דרך יער המאכל ועוד.

בשבת הקרובה, ה-3/7, נקיים השקה חגיגית של התאטרון עם בכורה של המופע – שתיה, נשנושים טעימים מבית שדמאמא, כיף והיכרות עם המרחב החדש שלנו. אתם ממש מוזמנים.

18:00 – התכנסות למופע: "על שפת הערב"

19:15 – השקה חגיגית לתיאטרון שדמאמא: כיבוד, שתיה ומינגלינג

כרטיסים:

60 ש"ח ברכישה מוקדמת

70 ש"ח ביום המופע

מספר המקומות מוגבל

ניתן לרכוש שתיה וכיבוד במקום

מופעים נוספים:
יום חמישי 1 ביולי – טרום בכורה – מופע סגור
יוום רביעי ה-21 ליולי – מופע אחרון לקיץ

על המשתתפים:

מיכל אופנהיים

מיכל אופנהיים

מלחינה, אמנית קול ויוצרת בשדה פרפורמנס רחב, שבמרכזו ניצבת חקירה קולית. ביצירתה היא עוסקת בשאלה מאין מגיע הקול באופן תרבותי, פרפורמטיבי ותודעתי, ומהן השלכותיו על תהליך היצירה. היא משלבת בין גישה ניסיונית וחוקרת לקול, לצד פרקטיקות שעושות שימוש במוזיקה ככלי לשינוי התודעה. יצירותיה זוכות לשבחים, והוצגו בין היתר בפסטיבל ישראל, פסטיבל מקודשת, פסטיבל צוללן למחול, וכן במוזיאונים ומרכזי אמנות שונים כמו מוזיאון פתח תקוה והמרכז לאמנות דיגיטלית. לצד עיסוקה כיוצרת, אופנהיים מלמדת שחקנים, רקדנים, זמרים ואמנים. לימדה ומלמדת בין היתר בחוג לתיאטרון באוניברסיטת ת"א, במדרשה, בחוג לכוריאוגרפיה באקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים, ובמרכז כלים לכוריאוגרפיה. כמו כן, היא מכהנת כראש מסלול המוסיקה של ארט טים (לשעבר מתא"ן) – תכנית מצוינות לבני נוער בתחומי האמנויות.

דורין עמיצור

דורין עמיצור

פרפורמרית ויוצרת עצמאית, מורה ליוגה ולריקוד וצלמת אבסטרקטית. בוגרת האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים. לומדת, יוצרת ורוקדת בוטו בהנחיית תמר בורר. עוסקת במפגש של הגוף עם סאונד, ובמרחבים טבעיים כמבע לטבעה של הפנימיות הרוקדת.

 

עומר מסינגר

עומר מסינגר

אדם וצלם. רוקד גאגא. לאחר שנים של הוראה וליווי במסגרות שונות, מתמקד בטיפול ויצירה. הצטרף לשדמאמא במרץ 2020 ומאז מוביל את התחום האמנותי והקולינרי

על שדמאמא:
שדמאמא היא מרחב קהילתי שיתופי ואקולוגי במושב שדמה (ביישובי גדרות). במרחק חצי שעה נסיעה מתל אביב ומירושלים, מתקיימת אלטרנטיבה ירוקה ובתקיימא למודלים הכלכלייםחברתייםסביבתיים המקיפים אותנו בחיי היומיום. בנוסף לחיי קיימות, שדמאמא מקיימת מגוון תכניות ואירועים מתחומים שונים לקהל הרחב והמקצועי, הכוללים סדנאות ושיעורים, הרצאות, אירועים לילדים ולמשפחות, תכניות מתנדבים ועוד