גברים מדברים יחסים

מעגל גברים על גבריות, אינטימיות, מיניות ומערכות יחסים

חוזרים למקורות. נפגשים בטבע, סביב המדורה, ביער המאכל של שדמאמא (ישובי גדרות, ליד גדרה ויבנה). בלי טלפונים, בלי הסחות, בלי ‘עוואנטות’, ניצור לעצמנו מרחב תומך בו נוכל לדבר, לשתף ולהתייעץ על דברים שמעסיקים אותנו כגברים, וכן לאפשר לנו להביא דברים רגישים, מבישים או מביכים ללא חשש.
(בימים גשומים נפגש במרחב סגור)

 מבנה המפגשים

נפגש אחת לשבועיים בימי שני מ-19:45 ועד 22:15.

בכל מפגש נציג נושא כגון: גבולות, פגיעות, מיניות קשובה, כנות, שימור התשוקה ביחסים, מימוש עצמי וכדומה, בו נעמיק במהלך המפגש. מרבית המפגש יהיה במעגל עם כולם, אך יהיו גם תרגילים בקבוצות קטנות.  

תשלום: כמה שתבחרו בין 40 ל-80 ש”ח, בהתאם לרצון וליכולת.


לפרטים והצטרפות
שלחו הודעת וואטסאפ לאוּרִי 050-7613740 או לגיא 050-6721372
ונשלח לכם הוראות הגעה מדוייקות

גיא לאופר

גיא לאופר

בן 50, יליד רחובות, מנחה סדנאות (ביודנסה, נשימה, גשטאלט, שיאצו וצ’י קונג) מטפל גופנפש ואיש מחשבים. מאמין בהתפתחות אישית כדרך חיים. מתרגל מדיטציה למעלה מ-20 שנה. בעל ניסיון רב בהדרכה לאוכלוסיות מגוונות. מאמין ברכות, הקשבה, קבלה ותמיכה – וגם מנסה ליישם, לפעמים בהצלחה… 🙂

במשך רוב חיי הבוגרים התמודדתי (ועדיין) עם חרדות, מה שלקח אותי למגוון של טיפולים וסדנאות קונבנציונליות ואלטרנטיביות. הוציא אותי לחיפוש במסע שהוא חיי, כמטופל, כמטפל וכאדם.

את מעגלי הגברים פגשתי לראשונה ביום הגבר הבינלאומי, לפני כמה שנים, אצל מי שהפך למורי ורבי בתחום, ומאז אני חבר בהפקת יום הגבר הבינלאומי ומנחה מעגל גברים.

אחרי אינספור טיפולים, קבוצות, סדנאות, נחשפתי לעולם ‘חדש’, אשר יצר נקודת מפנה. המעגלים הכניסו לחיי חברויות חדשות ואמיצות, עמוקות. עם כנות לא אופיינית לגברים. במקום נקי ומפרגן, נטול תחרותיות ופוזה.

אני מאמין בכח של הקבוצה, ליצור עולם טוב יותר עבורנו, עבור נשותינו ועבור ילדינו.

אוּרִי מילמן

אוּרִי מילמן

בן 42, הייטקיסט לשעבר, מהמקימים והמובילים של שדמאמא, פרויקט אקולוגי במושב שדמה. אוטודידקט, חובב עשה-זאת-בעצמך, רוקד קונטקט אימפרוביזציה, אוהב לעבוד עם הידיים וללמד.

במהלך 2018 צללתי לשנה של התפתחות אישית דרך שער המיניות, אליו הגעתי עם סדנאות של ISTA. הגעתי ל-ISTA מוכן לקפוץ למים, וכמו כולם, הבאתי איתי שק של עניינים לא פתורים. השנה הזו הייתה לי משמעותית מאוד ונפתחה לי התבוננות אחרת ושפה אחרת על מיניות. אחרי 3 סדנאות מעמיקות (אחת מהן כאסיסטנט) החלטתי לעזוב את קהילת ISTA והתרכזתי בחקר הרבדים העדינים של האינטימיות, לאו דווקא המינית. הצלחתי לתקשר את עצמי בצורה חדשה לי, ומצאתי את העוצמה שבכנות ובפגיעות.

סדנאות עומק נוספות, כגון “פריימל פילינגס” עם שאקורה שעזרה לי לגעת בתקופת הילדות המוקדמת שלי ולעשות שלום עם הורי, וכן סדנאות עם אן ברדני (חפשו Group Documentary בגוגל) נתנו לי הבנה ברורה יותר כיצד נוצרים דפוסי רגש וכיצד אפשר לעבוד איתם. 

בחיים בשדמאמא יש לי הרבה מקום לשיתופים עמוקים עם גברים, משהו שלא היה לי לפני זה בחיים, ואני מתרגש לאפשר ולקחת חלק במרחב קבוע כזה כאן אצלינו ביער המאכל, בו נוכל להפגש, באמת.

Skip to content