מעגל גברים בישובי גדרות

המעגל הוא מרחב תומך לגברים כדי שנוכל להביא את עצמנו ללא תפקידים ומסכות. מקום שנוכל לשתף את שעל ליבנו, לאפשר לנו להביא דברים רגישים, מבישים או מביכים ללא חשש. מרחב בו נתבונן על אחרים בעיניים טובות.

המפגשים יתקיימו במרחב נעים ומקורה במושב שדמה (ישובי גדרות, ליד גדרה ויבנה) , ובבוא האביב נפגש בטבע, סביב המדורה, ביער המאכל של שדמאמא.

מה קורה במעגל?

העבודה במעגל מאפשרת למשתתפים לעשות חקירה פנימית תוך שיתוף, הקשבה וחיבור לשאר חברי הקבוצה. המעגל הוא מקום לתרגל אמפתיה והקשבה עמוקה, לתרגל חיבור לרגש ושיתוף רגשי, לתמוך באחרים גם בלי לנסות לפתור להם את הבעיות. במעגל נוכל ללמוד על עצמינו, על החוזקות שלנו ועל הנקודות העיוורות שלנו.

המעגל מזמין לשתף או לשבת ופשוט להקשיב ולמצוא את עצמנו בכל אחד מהמשתתפים. השותפות והשיתופים במעגל מאפשרים לכל משתתף לחלוק את הצמתים וההתלבטויות ממסע החיים שלו.

 

למה?
התרבות והחברה דורשת מאיתנו הגברים להיות חזקים, יוזמים, גיבורים, מושיעים, מוצלחים, כובשים. 

החלקים הללו אכן נמצאים בנו, אך גם הרבה חלקים אחרים, שלרוב לא מקבלים מספיק ביטוי. המעגל הוא מקום לבטא את כל החלקים המבקשים ביטוי.

 

מבנה המפגשים
8 מפגשים, מתחילים ב-41/1/2024, ימי רביעי 19:30-22:15, פעם בשבועיים במושב שדמה (ליד גדרה/יבנה).

המפגש האחרון יהיה מפגש סיכום ארוך ומיוחד.

עלויות

עלות מפגש ניסיון 125 ש"ח
העלות לכל המפגשים (כולל מפגש הסיכום) הינה 990 ש"ח.
ניתן לפרוס לתשלומים. 


לפרטים והרשמה
שלחו הודעת וואטסאפ לאוּרִי 050-7613740 או לגיא 050-6721372
לתיאום שיחת היכרות

גיא לאופר

גיא לאופר

בוגר התוכנית להכשרת מנחי מעגלי גברים באונ' ת"א. מנחה מעגלי גברים.

מטפל גופנפש ואיש מחשבים. מאמין בהתפתחות אישית כדרך חיים. מתרגל מדיטציה למעלה מ-20 שנה. בעל ניסיון רב בהדרכה לאוכלוסיות מגוונות. מאמין ברכות, הקשבה, קבלה ותמיכה – וגם מנסה ליישם, לפעמים בהצלחה… 🙂

את מעגלי הגברים פגשתי לראשונה ביום הגבר הבינלאומי, לפני כמה שנים, ומאז אני חבר בהפקת יום הגבר הבינלאומי ומנחה מעגל גברים. אחרי אינספור טיפולים, קבוצות, סדנאות, נחשפתי לעולם 'חדש', אשר יצר נקודת מפנה. המעגלים הכניסו לחיי חברויות חדשות ואמיצות, עמוקות. עם כנות לא אופיינית לגברים (נטולת ציניות). במקום נקי ומפרגן, נטול תחרותיות ופוזה. אני מאמין בכח של הקבוצה, ליצור עולם טוב יותר עבורנו, עבור נשותינו ועבור ילדינו.

אוּרִי מילמן

אוּרִי מילמן

בן 43, מתגורר בירושלים. מנחה מעגלי גברים בירושלים ובשדמה, מנחה את המעגל: גברים-נשים-יחסים יחד עם הגר לידור ואת "להעיר את הזאב", סדנת מפגשים לגברים סביב משחקיות, חייתיות התמסרות ואגרסיביות (בירושלים).

בהכשרת מנחי קבוצות של עמותת רקפת לחרדה חברתית, בהכשרה התלת שנתית של ראדיקל אלייבנס עם אן ברדני ובתהליכי הסבה לתואר שני עבודה סוציאלית

כחלק מתהליך ההתפתחות האישי שלי השתתפתי במספר סדנאות עומק כגון ISTA, "פריימל פילינגס", וכן שנת לימודים עם דני לסרי.