כיף שנרשמתם לפעילות ביער!

הנה פרטים אחרונים

הוראות הגעה

כותבים "שדמאמא" בוויז, נכנסים בשביל העפר לכיוון החניה. עוברים שלט נוסף שאומר "חניה בניצב לשביל" ומתקדמים עד שרואים קשת ברזל מימין, חונים קרוב אליה. הכנסו רגלית בקשת לתוך ה"מחנה"

כדאי להביא נעליים סגורות, כובע ובקבוק מים. יש ברז למלא.

 לשאלות: אורי – 050-7613740

 שימו לב: הפרטים לעיל נמצאים גם על הקבלה שקיבלתם במייל לאחר התשלום

 

אודות היער

יער המאכל הוקם ב-2014 לאחר גיוס המונים. ביער שביל ליקוט ובו מגוון של עצים ושיחים שמהם ניתן ללקט פירות, בכל עונה משהו אחר: תות עץ, פיטנגו, גויאבה תותית, ננסית ו"רגילה", ספוטה שחורה, עץ הצימוקים היפני, דודובן היהודים, פאלסה, קטמבילה, פסיפלורה, גפנים ועוד רבים אחרים. היער כולל גם גן-ירק אורגני, מטע זיתים, אזור עם עצים ארץ-ישראלים, בריכת חורף ענקית, וכן את יער המיאווקי – פרויקט ראשון מסוגו בארץ להקמת יער אינטנסיבי מקומי. ביער קרחת יער בשם "המחנה" המהווה מקום התכנסות.

אודות שדמאמא

שדמאמא קשה להגדרה. היא גן עדן אקולוגי, היא מרחב להגשמת חלומות. היא מקום בו אקולוגיה ואנשים נפגשים. היא מקום לקבל השראה ומקום לפגוש קהילה. בשדמאמא תמצאו שילוב בין בית של קהילה ועסק חברתי, ומגוון תחומי פעילות אקלקטיים שמתחברים תחת קורת גג אחת. הקהילה מארגנת סדנאות ליקוט, בישול והתססת ירקות. היא מזמינה אמנים לשהות-אמן, ומאוחר יותר מזמינה קהל כדי לפגוש את הטבע ואת עצמם דרך האמנות שנוצרה במקום. היא מזמינה אנשים לרקוד בטבע דרך שיעורי מחול לקהל הרחב, פעילויות להורים וילדים ועוד. לא משנה דרך איזה כיוון תגיע לשדמאמא, לא תוכלו להשאר אדישים אליה.

 

השארו מעודכנים!

מוזמנים.ות להצטרף לערוץ הטלגרם/קבוצת הוואטסאפ השקטה שלנו כדי לקבל עדכונים לפני כולם